Филтри -

Цистерни за транспорт на храна UNIFRIG

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна UNIFRIG: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
12
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 32000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост
Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
13
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост
Италија, Travagliato
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK
23
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
19
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража Носивост 31800 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
29
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  SOLD VENDUTA VERKAUFT
37
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
24
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Faenza
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI DELIVERY
12
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
11
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2018 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG CARDI
10
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Километража 25000 км Носивост 31850 кг
Италија, Faenza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се