Филтри -

Цистерни за транспорт на храна TRAILOR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна TRAILOR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна TRAILOR Milk/Water tank 2 COMP + 2 AXLE +25.000liter
33
12.950 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03-09 Километража Носивост
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се