Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Schwarte

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна Schwarte: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна Schwarte Milchanhänger
6
22.850 € USD ≈ 26.830 US$
Зафатнина V=16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража Носивост
Германија
цистерна за транспорт на храна Schwarte 15.000 l
2
цена на барање
Зафатнина V=15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10-12 Километража Носивост 18000 кг
Полска, Koszalin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна Schwarte
6
18.380 € PLN USD 81.000 PLN ≈ 21.580 US$
Зафатнина V=12500 л
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
нови цистерна за транспорт на храна Schwarte JANSKY für BLUT PLASMA Transp. isoliert !Pumpe
20
59.000 € USD ≈ 69.280 US$
Зафатнина V=14.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Германија, Schlierbach
цистерна за транспорт на храна Schwarte
11
24.950 € PLN USD 110.000 PLN ≈ 29.300 US$
Зафатнина V=19000 л
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
нови цистерна за транспорт на храна Schwarte
4
46.000 € USD ≈ 54.020 US$
Зафатнина V=14000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Километража Носивост 18000 кг
Полска, Koszalin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се