Филтри -

Цистерни за транспорт на храна SPITZER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна SPITZER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна SPITZER SK2460 CAL Full Alu
11
11.990 € USD ≈ 14.080 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1997 Километража Носивост
Унгарија, Debrecen
цистерна за транспорт на храна SPITZER SF 2755/4P
12
37.430 € PLN USD 165.000 PLN ≈ 43.960 US$
Година 2007 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Piechcin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна SPITZER W  produits secs
1
34.000 € USD ≈ 39.930 US$
Зафатнина V=38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2009 Километража 800000 км Носивост 33300 кг
Франција, Bordeaux
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се