Филтри -

Цистерни за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER
6
11.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER
19
10.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32580 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07-07 Километража Носивост 24140 кг
Словачка, Martin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се