Филтри -

Цистерни за транспорт на храна SCHRADER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна SCHRADER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна SCHRADER (Nr. 4589)
7
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна SCHRADER
8
23.850 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2007 Километража Носивост
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се