Цистерни за транспорт на храна SANTI

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Цистерни за транспорт на храна SANTI: 8 огласа

цистерна за транспорт на храна SANTI Berger light SAPL 24
27
преговара
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-05 Километража Носивост 30100 кг
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна SANTI SAPL24
11
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.196
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tychy
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови цистерна за транспорт на храна SANTI SA 995
10
преговара
Зафатнина V=25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Белорусија, г. Минск
цистерна за транспорт на храна SANTI S67S
7
US$ 20.000 EUR ≈ € 18.131
Година 07/2010 Километража Носивост
Украина, Миколаїв
цистерна за транспорт на храна SANTI MENCI PRONTA CONSEGNA
6
преговара
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна SANTI SAPL24
9
€ 34.900 USD ≈ US$ 38.498
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tychy
цистерна за транспорт на храна SANTI SAPL24
11
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.021
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tychy
цистерна за транспорт на храна SANTI SAPL24
9
€ 34.000 USD ≈ US$ 37.505
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tychy
Омилени : 0 Споредба : 0