Филтри -

Цистерни за транспорт на храна PRO-WAM

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна PRO-WAM: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна PRO-WAM SP 240
3
28.500 €
Зафатнина 27878 л
Година 2012 Километража Носивост 28140 кг
Полска, Olsztyn
цистерна за транспорт на храна PRO-WAM 34NCDN
8
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2007-11 Километража Носивост 27400 кг
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се