Филтри -

Цистерни за транспорт на храна PARCISA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна PARCISA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна PARCISA NPS25
5
цена на барање
Зафатнина V=25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 1 км Носивост 32000 кг
Украина, Днепропетровск
цистерна за транспорт на храна PARCISA Geïsoleerde RVS tank oplegger // Levensmiddelen
10
16.900 € USD ≈ 19.850 US$
Зафатнина V=36 м³
Година 1997-10-31 Километража Носивост 30420 кг
Холандија, Almere
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се