Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MENCI од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MENCI од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MENCI
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Brzeg
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto, 32000-1
12
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MENCI
7
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
8
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI
9
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI
17
Контактирајте го продавачот
18.460 € PLN 84.000 PLN
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост 28000 кг
Полска, Katowice
цистерна за транспорт на храна MENCI BECZKA CYSTERNA MENCI / SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
19
Контактирајте го продавачот
36.270 € PLN 165.000 PLN
Година 11/2012 Километража Носивост
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
7
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се