Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MENCI од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MENCI: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI , 32/4, SAF, Reinigung - 2 Stueck vorhanden!
7
цена на барање
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI 24/3- SAF- Reinigung
7
цена на барање
Зафатнина V=24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост
Италија, Travagliato
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SA977, weight 5900!! - 2 UNITS in stock!
6
цена на барање
Зафатнина V=25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Километража Носивост
Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна MENCI
13
24.500 € USD ≈ 28.770 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI Lebensmittel Milch isoliert 30 Kb 3 Kamm
17
28.000 € USD ≈ 32.880 US$
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08 Километража Носивост 32000 кг
Германија, Schlierbach
цистерна за транспорт на храна MENCI SA105
13
20.900 € USD ≈ 24.540 US$
Зафатнина V=30240 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Романија
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
12
29.000 € USD ≈ 34.050 US$
Зафатнина V=32500 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост 27500 кг
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
33
37.430 € PLN USD 165.000 PLN ≈ 43.960 US$
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI CYSTERNA MENCI / SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
29
35.840 € PLN USD 158.000 PLN ≈ 42.090 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
8
18.900 € USD ≈ 22.190 US$
Зафатнина V=31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000l/3 komory
7
24.000 € USD ≈ 28.180 US$
Зафатнина V=32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI 32000l/3 compartments
9
23.000 € USD ≈ 27.010 US$
Зафатнина V=32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се