Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MENCI

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MENCI: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MENCI CARDI, 33-4
15
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MENCI STC 33.000 Ltr / 3 Comp / Food
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Година 01/2015 Километража Носивост 31950 кг
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MENCI STC 33.000 Ltr / 3 Comp / Food
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Година 01/2015 Километража Носивост 31950 кг
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MENCI
17
Контактирајте го продавачот
16.340 € PLN 75.000 PLN
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост 28000 кг
Полска, Katowice
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto, 32000-1
12
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI SL105
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Зафатнина 32000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Украина, Микитинці
нови цистерна за транспорт на храна MENCI SANTI SA 105 "EXTRA LIGHT" / Czekolada / Glukoza
13
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Зафатнина 34 м³
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Białystok
цистерна за транспорт на храна MENCI 31.000 /12.500 + 6.000 +12.500
11
Контактирајте го продавачот
25.550 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06 Километража Носивост
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна за транспорт на храна MENCI SA 105 - NEREZ
9
Контактирајте го продавачот
17.170 € CZK 440.000 CZK
Зафатнина 33000 м³
Година 2006-03-15 Километража Носивост 34000 кг
Чехија, Znojmo
цистерна за транспорт на храна MENCI STC 33.000 Ltr / 3 Comp / Food
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
43.400 € Без ДДВ
Година 01/2016 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MENCI
7
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto
8
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI
9
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2009 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MENCI BECZKA CYSTERNA MENCI / SPOŻYWCZA / PODGRZEWANA - WEBASTO
19
Контактирајте го продавачот
35.960 € PLN 165.000 PLN
Година 11/2012 Километража Носивост
Полска, Daleszyce
цистерна за транспорт на храна MENCI UNIFRIG  venduta SOLD
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, BOLOGNA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се