Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAISONNEUVE

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAISONNEUVE: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Foodstuff tank in stainless steel insulated
12
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 1 м³
Година 2012-04-13 Километража Носивост 31170 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE INOX
9
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Километража Носивост
Франција, Genas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Maisoneuve INOX Food tank 30.000ltr - 4 comp
17
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-20 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE 1COMPARTIMENT-BPW-ENROULEUR-ECHANTILLON
12
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2002-04-17 Километража Носивост 26700 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE TANK TRAILER / 29 900 L /
25
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 29900 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост 29600 кг
Полска, Bodzentyn
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE
1
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 31.265 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-10 Километража Носивост
Германија, Hainburg
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE S338*Edelstahl isoliert* mit Heizung
1
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л
Година 2005-11 Километража Носивост
Германија, Hainburg
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Edelstahltankauflieger - UNFALLSCHADEN(Nr. 4731)
7
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE ACPT 2000 3 axles 32.214 Ltr / 4 Comp. Food
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Година 2001-07-19 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE ACPT 2000 3 axles 32.216 Ltr / 4 Comp. Food
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Година 2001-08-07 Километража Носивост 29900 кг
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE INOX
15
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-08-22 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE INOX 30m3 - 4k - cleaning - Heated
19
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-01-24 Километража Носивост
Холандија, Terborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се