Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 22500l
11
16.900 € USD ≈ 19.850 US$
Зафатнина V=22500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1997 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 33000l/1 komora
7
13.900 € USD ≈ 16.320 US$
Зафатнина V=33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1995 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 30000l/4 komory
6
11.000 € USD ≈ 12.920 US$
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1990 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 30000l/4 compartments
6
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1995 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR naczepa CYSTERNA
4
38.330 € PLN USD 169.000 PLN ≈ 45.010 US$
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Papowo Toruńskie
цистерна за транспорт на храна MAGYAR
12
11.500 € USD ≈ 13.500 US$
Зафатнина V=24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Trzyciąż
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 32500L
9
11.700 € USD ≈ 13.740 US$
Зафатнина V=32500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 24000L
12
16.000 € USD ≈ 18.790 US$
Зафатнина V=24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR X
8
38.930 € PLN USD 171.600 PLN ≈ 45.710 US$
Година 2006 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Radzymin
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
4
36.070 € PLN USD 159.000 PLN ≈ 42.360 US$
Година 2008 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Kobierzyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се