Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 1998-09-17 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 35.000L Food/Lebensmittel RVS/Inox/Edelstahl
26
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 01/2009 Километража Носивост 33640 кг
Холандија, Saasveld
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR 38 F2 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 01/1994 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 32 m3 / 1 comp
19
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 1994-05-02 Километража Носивост 27200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 29.4 m3 / 4 comp
23
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-01-29 Километража Носивост 26700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp
9
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2008-02-01 Километража Носивост 34090 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp
13
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2008-03-01 Километража Носивост 33960 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 34.000L RVS/Inox Isolated Food/Lebensmittel Lenkachse/Steering a
28
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³
Година 01/1999 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Saasveld
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 36 m3 / 1 comp + Pump
41
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Година 2008-07-31 Километража Носивост 32150 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
26
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 06/1997 Километража Носивост 27610 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 34.000L RVS Food/Lebensmittel 2x stuuras/lenkachse Pumpe Top
23
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³
Година 01/2009 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Saasveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се