Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MagyarSR34BD / ALKOHOL / PUMPE
12
28.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09 Километража Носивост 25650 кг
Германија, München
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALKOHOL
9
31.900 € Без ДДВ
Година 2004-06 Километража Носивост 26350 кг
Германија, München
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Lebensmitteltankauflieger (Nr. 4051)
8
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 3000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-09 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Lebensmitteltank (Nr. 4551)
9
цена на барање
Година Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S33BTA
15
16.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 26620 кг
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се