Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Европа

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MagyarS39SD1 / 4 KAMMERN
9
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-03 Километража Носивост 32480 кг
Германија, München
цистерна за транспорт на храна MAGYAR FOOD INOX 32000LITER foodstuff tank semi trailer
14
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuve , 28/4- SAF- Food
4
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 1998-09-17 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 2 essieux - 1 compartiment = 25000L
18
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2008-09-29 Километража Носивост 26620 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR AVEC CITERNE EN INOX 25000L- 3 COMPARTIMENTS very clean
8
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 01/1998 Километража Носивост 25300 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 35.000L Food/Lebensmittel RVS/Inox/Edelstahl
26
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 01/2009 Километража Носивост 33640 кг
Холандија, Saasveld
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Lebensmitteltank (Nr. 4551)
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Tank in Edelstahl isoliert - 33900L- 3 achsen
11
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 33.9 м³
Година 2006-03-13 Километража Носивост 29580 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 axles- 3 compartiments
17
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³
Година 2003-02-28 Километража Носивост 32200 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 2 essieux 25000 L
11
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2010-06-02 Километража Носивост 26520 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR
12
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Olkusz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR 38 F2 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 01/1994 Километража Носивост
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се