Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Белгија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR од Белгија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR FOOD INOX 32000LITER foodstuff tank semi trailer
14
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 2 essieux - 1 compartiment = 25000L
18
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2008-09-29 Километража Носивост 26620 кг
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR AVEC CITERNE EN INOX 25000L- 3 COMPARTIMENTS very clean
8
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 01/1998 Километража Носивост 25300 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Tank in Edelstahl isoliert - 33900L- 3 achsen
11
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 33.9 м³
Година 2006-03-13 Километража Носивост 29580 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 axles- 3 compartiments
17
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³
Година 2003-02-28 Километража Носивост 32200 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 2 essieux 25000 L
11
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2010-06-02 Километража Носивост 26520 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MILCHTANK
15
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01-18 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
цистерна за транспорт на храна MAGYAR BLATT gefedert
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1984-04 Километража Носивост
Белгија, Hulshout
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Tank 28000 liter
10
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1976 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се