Цистерни за транспорт на храна MAGYAR SR

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR SR: 6 огласа

нови цистерна за транспорт на храна MAGYAR sr34
23
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.186
Зафатнина V=33000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 33000 кг
Грција, Κυπαρισσία
нови цистерна за транспорт на храна MAGYAR sr34
9
€ 75.000 USD ≈ US$ 82.733
Зафатнина V=33000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 33000 кг
Грција, Κυπαρισσία
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR-3MEB
20
€ 14.950 USD ≈ US$ 16.491
Година 1995-03-29 Километража Носивост 39000 кг
Холандија, Groesbeek
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
4
US$ 12.900 EUR ≈ € 11.694
Зафатнина V=29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Километража 900000 км Носивост 34000 кг
Украина, Вишневе
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR34
15
€ 2.775 PLN USD PLN 12.000 ≈ US$ 3.061
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2008 Километража Носивост 34000 кг
Полска, Władysławowo
цистерна за транспорт на храна MAGYAR SR 3 ESSIEUX AVEC CITERNE EN INOX 27500 L - 4 COMPARTIMENTS
6
преговара
Година 2003-05-20 Километража Носивост 27980 кг
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Омилени : 0 Споредба : 0