Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAGYAR: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuve , 29/4- SAF- Food - ATP bis 10/2021
14
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S38BD - 4 Kammern - 31.000 l - Webasto
11
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06 Километража Носивост
Полска, Koszalin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 axles- 3 compartiments
17
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³
Година 2003-02-28 Километража Носивост 32200 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Tank in Edelstahl isoliert - 33900L- 3 achsen
11
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 33.9 м³
Година 2006-03-13 Километража Носивост 29580 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 2 essieux - 1 compartiment = 25000L
18
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2008-09-29 Километража Носивост 26620 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 2 essieux 25000 L
11
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2010-06-02 Километража Носивост 26520 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
9
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³
Година 2008-04-30 Километража Носивост 31780 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
7
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2000-05-10 Километража Носивост 32470 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
7
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 1998-09-29 Километража Носивост 32560 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S34BD1
7
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2005 Километража 1500000 км Носивост 26.7 кг
Чехија, Dobrovíz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S34BD1
6
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2005 Километража 1500000 км Носивост 27050 кг
Чехија, Dobrovíz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 34.000L RVS/Inox Isolated Food/Lebensmittel Lenkachse/Steering a
28
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³
Година 01/1999 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Saasveld
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MAGYAR S34BD1
6
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража 1715000 км Носивост 26700 кг
Чехија, Dobrovíz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 3 axles 28.000 Ltr / Isolated / 1 Comp / Food
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се