Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAFA од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAFA од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte Edelstahltankanhänger
8
цена на барање
Зафатнина V=19500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража Носивост 17850 кг
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAFA Lebensmitteltankanhänger - (Nr. 4672)
8
цена на барање
Зафатнина V=18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-07 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte (Nr. 4563)
9
цена на барање
Зафатнина V=19500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAFA Edelstahltankanhänger - 20.000 Liter(Nr. 4537)
8
цена на барање
Зафатнина V=20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06 Километража Носивост 17380 кг
Германија, Langgöns
нови цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte fabrikneuer Schwarte - 14000 Liter(Nr 4641)
8
цена на барање
Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-06 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се