Филтри -

Цистерни за транспорт на храна MAFA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна MAFA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte Edelstahltankanhänger - ISOLIERT(Nr. 4812)
8
цена на барање
Зафатнина 15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража Носивост 13760 кг
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAFA Edelstahltankanhänger - 20.000 Liter(Nr. 4537)
8
цена на барање
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06 Километража Носивост 17380 кг
Германија, Langgöns
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte (Nr. 4563)
9
цена на барање
Зафатнина 19500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна MAFA  ISOLIERT(Nr. 4784)
8
цена на барање
Зафатнина 19500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се