Филтри -

Цистерни за транспорт на храна LAMBRECHT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна LAMBRECHT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
44.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
20
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се