Филтри -

Цистерни за транспорт на храна KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна KASSBOHRER: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER STL - 30 - Nr.: 827
15
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража Носивост 29400 кг
Германија, Regensburg
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER K.STL 30
7
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER STC25/10-22
29
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Зафатнина 25.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1984 Километража 900000 км Носивост 24020 кг
Украина, Борщів
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER Webasto
9
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER ssk 90
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 90 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER SSK - 40/45/50/60 ALL SIZES AVAILABLE FAST DELIVERY!
11
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER
10
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER STL
23
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Белорусија, Минск
нови цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³
Година 2018 Километража Носивост
Унгарија, Tata
цистерна за транспорт на храна KASSBOHRER Tanktrailer - 32000 Liter Inox, Iso, Chipcleaning, Air
21
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³
Година 01/1996 Километража Носивост 30800 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се