Филтри -

Цистерни за транспорт на храна INDOX

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна INDOX: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна INDOX Diversen INDOX Isotherm Inoxydable 28000 L
31
10.500 € USD ≈ 12.330 US$
Зафатнина V=27965 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-07-01 Километража Носивост 26500 кг
Белгија, GISTEL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се