Филтри -

Цистерни за транспорт на храна HLW

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна HLW: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна HLW
9
22.850 € USD ≈ 26.830 US$
Зафатнина V=0.15 м³
Година 10/2008 Километража Носивост 4400 кг
Германија
цистерна за транспорт на храна HLW Edelstahltankanhänger - 15.000 Liter(Nr. 4569)
9
цена на барање
Зафатнина V=15000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02 Километража Носивост 13475 кг
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна HLW Tankauflieger - 27.000 Liter Volumen(Nr. 4648)
8
цена на барање
Зафатнина V=27 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна HLW Edelstahltankauflieger - 27.000 Liter (Nr. 4548)
8
цена на барање
Зафатнина V=27 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна HLW
19
30.500 € USD ≈ 35.820 US$
Зафатнина V=36 м³
Година 2004 Километража Носивост
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се