Филтри -

Цистерни за транспорт на храна HENDRICKS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна HENDRICKS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна HENDRICKS Przyczepa Cysterna Spożywcza Poduszki 10700l
10
Контактирајте го продавачот
7.606 € PLN 34.600 PLN
Зафатнина 10700 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост 14500 кг
Полска, Włoszczowa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се