Филтри -

Цистерни за транспорт на храна GRAPAR

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна GRAPAR: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна GRAPAR LEBENSMITTEL
15
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна за транспорт на храна GRAPAR
13
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна GRAPAR
10
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост
Романија
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR MILCHTANK-FOODTANK 32.000 ltr
14
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR KÖGEL & GRAPAR 32.000 ltr Drucktank  2,5 bar
14
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR DRUCKTANK-PED-TDT-WEBASTO-PUMPE
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се