Филтри -

Цистерни за транспорт на храна GOFA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна GOFA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна GOFA
7
12.700 € PLN USD 56.000 PLN ≈ 14.920 US$
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
цистерна за транспорт на храна GOFA Food tank inox 33 m3 / 1 comp
47
21.000 € USD ≈ 24.660 US$
Година 2002 Километража Носивост 31720 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се