Филтри -

Цистерни за транспорт на храна FOXTANK

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна FOXTANK: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна FOXTANK ППЦ-877722
2
39.140 € RUB 3.590.000 RUB
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-08-14 Километража Носивост 35.3 кг
Русија, Волгоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се