Филтри -

Цистерни за транспорт на храна FELDBINDER од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна FELDBINDER: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER 36000 L. 3 kamer, Webasto
28
22.200 € USD ≈ 26.070 US$
Зафатнина V=36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-06 Километража Носивост
Германија, Schauenburg( bei Kassel),
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
26
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
30
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp
37
13.000 € USD ≈ 15.270 US$
Година 2002-01-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER 60.3
2
15.000 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=60 м³
Година Километража Носивост
Шпанија, Badajoz
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 35.3 Lebensmitteltank / Pumpe / VA !
10
16.999 € USD ≈ 19.960 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank alu 23 m3 / 1 comp
16
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Година 2001-03-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 33.3-3 / 3 units available/ z pompą do rozładunku!
29
18.830 € PLN USD 83.000 PLN ≈ 22.110 US$
Зафатнина V=33.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-07-14 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER X
4
34.710 € PLN USD 153.000 PLN ≈ 40.760 US$
Година 2007 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Tęgoborze
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 28.3 Lebensmitteltank / Food / Pumpe / VA !
10
13.999 € USD ≈ 16.440 US$
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 28.3 Lebensmitteltank / Food / Pumpe / VA !
10
15.999 € USD ≈ 18.790 US$
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER
15
29.500 € USD ≈ 34.640 US$
Зафатнина V=33000 м³
Година 2006-10-13 Километража Носивост
Полска, B-stok
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Fleet 564013
9
82.500 € USD ≈ 96.880 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Километража Носивост
Чехија, Kladno
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
28
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се