Филтри -

Цистерни за транспорт на храна FELDBINDER

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна FELDBINDER: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER INOX 33.000 ltr - 3 comp. WEBASTO
20
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-05-12 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 39 m3 / 3 comp
32
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2001-06-19 Километража Носивост 30760 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food / Tank Heating / 32.500Ltr. / 1 Comp
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER KIP
10
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Година 07/2003 Километража Носивост 29200 кг
Чехија, Velké Meziříčí
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER EUT 54.3 4xKAMMER SCHLAUCH SAF LIFT LEBENSMITTEL
22
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 28400 кг
Германија, Hannover
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank alu 23 m3 / 1 comp
16
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER TSA 33.3-3 / 3 units available/ z pompą do rozładunku!
29
Контактирајте го продавачот
18.310 € PLN 83.000 PLN
Зафатнина 33.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Heitling
14
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 14420 кг
Германија, Bakum
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER KIP
12
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Зафатнина 57 м³
Година 07/2004 Километража Носивост 32700 кг
Чехија, Velké Meziříčí
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER INOX 33.500ltr-3 comp. WEBASTO
18
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Зафатнина 33500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-04-07 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER 334ST
17
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2014 Километража Носивост
Полска, Poniatowa
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
28
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Powder / sugar tank alu 41 m3 (tipping)
25
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2000-08-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Powder / sugar tank alu 41 m3 (tipping)
22
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2000-01-01 Километража Носивост 32200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
26
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2001-03-01 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се