Филтри -

Цистерни за транспорт на храна DIJKSTRA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна DIJKSTRA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна DIJKSTRA 31.000 l./3, MILK, PALM OIL, GLUCOSE, JUICE,WATER
19
9.900 € USD ≈ 11.630 US$
Зафатнина V=31000 л
Година 09/1986 Километража Носивост 26110 кг
Холандија, Schelluinen-West
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се