Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Crossland

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна Crossland: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна Crossland Food tank inox 30 m3 / 1 comp
9
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-02 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се