Филтри -

Цистерни за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
11
19.000 € USD ≈ 22.310 US$
Година 1996-04-01 Километража Носивост 31820 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
10
19.000 € USD ≈ 22.310 US$
Година 1996-04-01 Километража Носивост 31820 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
12
19.000 € USD ≈ 22.310 US$
Зафатнина V=30 м³
Година 1996-04-01 Километража Носивост 31820 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се