Филтри -

Цистерни за транспорт на храна CLAYTON

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна CLAYTON: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
7
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2005-01-02 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
19
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2000-01-02 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food (beer) tank inox 30 m3 / 1 comp
12
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 1993-05-01 Километража Носивост 27850 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
26
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 2001-04-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
25
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 2001-07-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
28
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2001-04-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp
29
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2001-04-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
27
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2001-04-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
17
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2001-04-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се