Филтри -

Цистерни за транспорт на храна CARDI

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна CARDI: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна CARDI 32000-3
7
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л
Година 08/2004 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна CARDI Cisterna Alimentara
14
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Зафатнина 33000 л
Година 08/2005 Километража Носивост
Романија, Baia Mare
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна CARDI
12
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна CARDI 3 KAMMER
11
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29400 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се