Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Bata од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна Bata од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA LIGHT
32
44.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata ALIMENTARI, CHIMICHE, BENZINA, DIESEL, BITUME. food tank
2
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Ornago (MONZA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA STANDARD
32
43.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata SANTI-MENCI 11-000-5.500-4.500-11.000LT
34
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Италија, Ornago
нови цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA SUPER LIGHT NUOVA
38
47.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA 12.500-12.000-12.500LT
35
цена на барање
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Италија, Ornago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се