Филтри -

Цистерни за транспорт на храна Bata од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна Bata: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA LIGHT
32
44.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata ALIMENTARI, CHIMICHE, BENZINA, DIESEL, BITUME. food tank
2
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Ornago (MONZA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на храна Bata BATA CISTERNA STANDARD
32
43.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata SANTI-MENCI 11-000-5.500-4.500-11.000LT
34
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Италија, Ornago
нови цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA SUPER LIGHT NUOVA
38
47.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA 12.500-12.000-12.500LT
35
цена на барање
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Италија, Ornago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се