Филтри -

Цистерни за транспорт на храна BURG

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна BURG: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
31
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1995-07-17 Километража Носивост 31110 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
7
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 1998-03-06 Километража Носивост 31770 кг
Холандија, Schiedam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна BURG 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
8
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 1992-07-17 Километража Носивост 34880 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за транспорт на храна BURG 3 AXLE FOOD TRAILER
8
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 27 м³
Година 1992-10-15 Километража Носивост 34970 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за транспорт на храна BURG BPO 12 27Z
20
Контактирајте го продавачот
10.900 € PLN 50.000 PLN
Година 1993 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на храна BURG 3 AXLE ISOLATED FOOD TANK TRAILER
8
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29015 м³
Година 1987-01-20 Километража Носивост 31360 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за транспорт на храна BURG BPO 12-27 Z Isolated Heated 1 comp. NL-trailer
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 01/1993 Километража Носивост 31810 кг
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
38
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1996-03-13 Километража Носивост 30430 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG BP0 12-27 ZGZXX
15
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Километража Носивост 23300 кг
Германија, Bielefeld
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX   Lebensmittel
15
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Километража Носивост 23300 кг
Германија, Bielefeld
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 32.6 m3 / 3 comp + pump
37
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1996-03-13 Километража Носивост 30430 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 32.5 m3 / 3 comp + pump
35
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1995-11-14 Километража Носивост 30600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 26.8 m3 / 1 comp + pump
34
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1995-12-11 Километража Носивост 31800 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 26.8 m3 / 1 comp + pump
30
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1994-09-29 Километража Носивост 31840 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.5 m3 / 3 comp + pump
42
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1994-06-27 Километража Носивост 31060 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се