Филтри -

Цистерни за транспорт на храна BSLT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна BSLT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BSLT 30000l/ 1 komora
10
20.000 € USD ≈ 23.490 US$
Зафатнина V=30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2005 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се