Филтри -

Цистерни за транспорт на храна BSL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна BSL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BSL STC 1
3
4.109 € HUF 1.500.000 HUF
Зафатнина 28000 л
Година 1985 Километража Носивост
Унгарија, Veszprémvarsány
цистерна за транспорт на храна BSL AC018 /FULL STEEL / EIGHT WHEELS /  FOOD 18.400 LTR ISOLATED
3
8.000 € Без ДДВ
Зафатнина 18400 л Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Носивост 18000 кг
Полска, Tychy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна BSL C.I.M.
5
7.778 € PLN 35.000 PLN
Зафатнина 33000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража Носивост 24000 кг
Полска, Starograd Gdański
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се