Филтри -

Цистерни за транспорт на храна BODEX

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна BODEX: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна BODEX howo
3
30.000 US$ EUR ≈ 25.620 €
Зафатнина 22 м³
Година 2019 Километража Носивост 22000 кг
Кина, shanghai
цистерна за транспорт на храна BODEX CO 3202
12
38.710 € PLN 176.000 PLN
Зафатнина 32000 л
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна BODEX 3 KAMMER
13
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна BODEX
2
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
цистерна за транспорт на храна BODEX Srema ButFilder
9
10.500 € Без ДДВ
Година 04/1996 Километража Носивост
Романија, CRAIOVA
нови цистерна за транспорт на храна BODEX Полуприцеп Пищевая цистерна 30 000л | Кредит/Лизинг
16
ВИДЕО
62.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 30000 л
Година 2020 Километража Носивост 29000 кг
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се