Филтри -

Цистерни за транспорт на храна ADIGE

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна ADIGE: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна ADIGE EE262FC3C
14
14.000 US$ EUR ≈ 11.920 €
Зафатнина V=31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03-02 Километража 450000 км Носивост
Украина, Запоріжжя
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се