Филтри -

Цистерни за транспорт на храна ACERBI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна ACERBI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 24T
21
7.700 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1988-07 Километража Носивост 27800 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 02T
11
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 29500 л Суспензија пружина/пружина
Година 1985-10 Километража Носивост 28600 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се