Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на брашно NURSAN
1
цена на барање
Зафатнина V=54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 42000 кг
Украина, г. Киев
нови цистерна за транспорт на брашно ALI RIZA USTA Муковоз
6
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 30000 кг
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на брашно ALI RIZA USTA Millenium Муковоз
18
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина V=30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за транспорт на брашно NURSAN ТИПА V
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
нови цистерна за транспорт на брашно NURSAN
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
цистерна за транспорт на брашно NURSAN V-образная пищевая цистерна NURSAN TRAILER
6
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се