Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно WELGRO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно WELGRO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на брашно WELGRO 90 WSL 33.24 - návěs cisternový 45,3m3 na mouku
7
13.031 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 45.3 м³
Година 1992 Километража Носивост
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се