Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно SPITZER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно SPITZER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на брашно SPITZER SF2748/3P
20
84.900 € USD ≈ 99.700 US$
Зафатнина V=48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2020 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
цистерна за транспорт на брашно SPITZER SK2753
6
29.990 € USD ≈ 35.220 US$
Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража Носивост
Романија, Timișoara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на брашно SPITZER SF 2755/4P
12
32.100 € USD ≈ 37.700 US$
Зафатнина V=55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-08 Километража Носивост
Полска, Barcin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се