Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно PIACENZA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно PIACENZA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на брашно PIACENZA S36 H2 T56
12
10.900 € USD ≈ 12.800 US$
Зафатнина V=42000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1989-04 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за транспорт на брашно PIACENZA R22V2E TRASPORTO GRANULAI
8
8,90 € USD ≈ 10,45 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-02 Километража Носивост 16400 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се