Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно OMEPS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно OMEPS: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на брашно OMEPS CM45
20
26.090 € PLN USD 115.000 PLN ≈ 30.640 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 32750 кг
Полска, Koziegłowy
цистерна за транспорт на брашно OMEPS CR60
7
29.900 € USD ≈ 35.110 US$
Зафатнина V=60 м³
Година 07/2009 Километража Носивост
Италија, Battipaglia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се